Language: EN - ES - FR - IT - Polski / Polish - PT

Home

Witamy w Szkole Języka Angielskiego Callan

Szkoła Callana jest największą prywatną szkołą języka angielskiego w Londynie. Uczymy według metody Callana i gwarantujemy, że nauka u nas jest cztery razy szybsza niż jakimkolwiek innym systemem. Specjalizujemy się w szybkim i skutecznym uczeniu języka angielskiego poprzez intensywny program i ćwiczenia w mówieniu. Nauka przebiega w małych grupach liczących około ośmiu osób.

Metoda Callana nauki języka angielskiego została opracowana w latach sześćdziesiątych ubiegłego stulecia przez Robina Callana. Callan założył the Callan School of English przy Oxford Street w Londynie na początku lat siedemdziesiątych i niech dowodem naszego sukcesu będzie to, że nadal istnieje w tym samym miejscu.

Szkoła Callana może pomóc każdemu podnieść swoją znajomość języka angielskiego - tak osobom początkującym, jak i bardziej zaawansowanym, które chcą nabrać większej płynności w mowie i czuć się pewniej. Lekcje metodą Callana przygotują do uznawanych, międzynarodowych kwalifikacji, w tym PET i IELTS. Przed rozpoczęciem zajęć odbywa się spotkanie z nauczycielem, który ocenia indywidualny poziom każdego ucznia i jego potrzeby, a także wyjaśnia Metodę Callana. Należy w miarę możliwości umówić się na to spotkanie z pewnym wyprzedzeniem, choć w niektórych przypadkach może się ono odbyć tego samego dnia, w którym przyjdzie Pan/Pani do szkoły i porozmawia z pracownikiem naszego sekretariatu.

Zwykle można rozpocząć lekcje w dowolny, odpowiadający Państwu dzień tygodnia oraz wybrać sobie harmonogram zajęć - szkoła jest duża i w ciągu dnia prowadzi lekcje na niemal każdym poziomie.

Nasz system zajęć próbnych powala uczęszczać na zajęcia przez trzy dni, by łatwiej było podjąć decyzję, czy szkoła spełnia Państwa oczekiwania. Jesteśmy przekonani, że tak właśnie będzie, ale gdyby jednak było inaczej i po trzech dniach postanowią Państwo przerwać naukę, nic Państwo nie płacą.

Pracownicy sekretariatu mówią w języku angielskim oraz kilku innych, w tym: brazylijskim portugalskim, czeskim, francuskim, włoskim, japońskim, polskim, portugalskim i hiszpańskim. Można poprosić o rozmowę w którymkolwiek z tych języków - czy to przychodząc, czy dzwoniąc do nas.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania, zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoły lub kontaktu:

Telefonicznie: +44 (0)207 437 4573
Faksem: +44 (0)207 494 3204
E-mailem: csl at callan dot co dot uk

Godziny pracy Szkoły Callana

The Callan School of English otwarta jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 – 20:30.

W soboty w godz. 10:30 – 16:30 odbywają się u nas testy poziomu zaawansowania uczniów i przyjmujemy Państwa pytania. Nasza szkoła czynna jest przez cały rok z wyjątkiem angielskich świąt publicznych oraz przez krótki okres w okolicach Bożego Narodzenia.

Liczba godzin nauki

  • 1 godzina dziennie
  • 2 godziny dziennie
  • 3 godziny dziennie

Jeśli chcą Państwo uczyć się jedną godzinę dziennie, sugerujemy wybrać godziny zaznaczone niebieskim kolorem na powyższej tabeli, gdyż wtedy nauczyciel wyjaśnia klasie nowe pojęcia.

Jeżeli natomiast decydują się Państwo poświęcić na naukę cztery godziny dziennie, prosimy wybrać dwa dwugodzinne okresy w ciągu dnia.

Materiały do nauki

Metoda Callana obejmuje 12 etapów (czy poziomów).

Książki

W przypadku Metody Callana wszystko, co potrzebne do nauki, znaleźć można w książkach Metody Callana. Są one wykorzystywane na lekcjach w szkole i można z nich także uczyć się w domu. Do każdej książki dołączone są płyty audio CD.

Książki można zakupić w szkole lub pobrać je z naszej strony internetowej.

e-nauka

Można także pobierać każdy Etap (Stage) wraz z plikami audio jako ebook z naszej strony internetowej.

Dostępne są na niej także materiały do powtarzania wiedzy i ćwiczeń.

Kursy przygotowujące do egzaminów

Nasze kursy przygotowujące obejmują ćwiczenie wszystkich elementów tego egzaminu. Nauczyciele korzystają z różnych materiałów, w tym autentycznych egzaminów z poprzednich lat. Uczniowie otrzymują pisemne zadania domowe. Wykonujemy na zajęciach ćwiczenia ze słuchania i mówienia do tych egzaminów.

W the Callan School of English regularnie prowadzimy kursy przygotowujące do następujących egzaminów:

PET - Preliminary English Test

PET to egzamin z General English (ogólnej znajomości języka angielskiego) na poziomie średniozaawansowanym, lub poziomie B1 CEFR (Common European Framework) level. Odpowiada on mniej więcej Etapowi 5 Metody Callana.

FCE - First Certificate in English

FCE to egzamin z General English (ogólnej znajomości języka angielskiego) na poziomie wyższymśredniozaawansowanym, lub poziomie B2 CEFR (Common European Framework). Odpowiada on mniej więcej Etapom 9 i 10 Metody Callana.

CAE - Certificate in Advanced English

CAE to egzamin z General English (ogólnej znajomości języka angielskiego) na poziomie zaawansowanym, lub poziomie C1 CEFR (Common European Framework) level. Odpowiada on mniej więcej Etapowi 12 Metody Callana.

IELTS - International English Language Testing System

Wiele uniwersytetów i koledżów w Wielkiej Brytanii wymaga dobrych wyników z egzaminu IELTS od studentów chcących się uczyć w tym kraju.

Jak rozpocząć kurs przygotowujący do egzaminu

Jeśli są Państwo zainteresowani kursem przygotowującym do egzaminu, podczas rozmowy pomożemy Państwu określić, który egzamin jest dla Państwa odpowiedni. Więcej informacji można uzyskać, kontaktując się z nami telefonicznie lub przychodząc do nas osobiście, by porozmawiać z pracownikiem sekretariatu. W przypadku egzaminów CAE i IELTS prosimy o kontakt e-mailem cae at callan dot co dot uk lub ielts at callan dot co dot uk.

Jak zapisać się do the Callan School London

Zapisy osobiste

Jeżeli chcą Państwo zapisać się do naszej szkoły lub tylko uzyskać więcej informacji, zapraszamy do naszego sekretariatu mieszczącego się na pierwszym piętrze budynku szkoły.

Zapisy i płatności online

Można także zarejestrować się przez Internet, faksem bądź listownie.

Zapisy i płatności online Callan School Shop.

Można także przejść bezpośrednio na stronę How to Register po czym pobrać i wydrukować formularz zgłoszeniowy (do zapisu) oraz formularz płatności (do opłacenia czesnego). Formularze można przesłać faksem na nr +44 (0)207 494 3204 lub listownie do Callan School, 139-143 Oxford Street, London, W1D 2JA, UK.

Wszelkie pytania prosimy kierować do sekretariatu szkoły Callana pod nr tel.: +44 (0)207 437 4573. Nasi pracownicy mówią w językach: hiszpańskim, włoskim, francuskim, portugalskim, polskim, japońskim, czeskim oraz oczywiście angielskim. Nasz e-mail: csl at callan dot co dot uk.

Gwarancja

Pisemna gwarancja sukcesu i darmowe lekcje w przypadku niepowodzenia na egzaminie.

Naucz się angielskiego cztery razy szybciej!